محل تبلیغات شما
WebFX بهترین آژانس جستجوگرها در جهان است - و ما اثبات آن را داریم. مهم نیست که چه اهداف بازاریابی برای شرکت خود داشته باشید ، WebFX می تواند با افزایش یک برنامه SEO که به طور خاص برای تجارت منحصر به فرد شما طراحی شده است ، به افزایش خط مشی شما کمک کند. از امروز با خدمات بهینه سازی موتور جستجو ، از ترافیک جستجوی واجد شرایط تر به وب سایت خود درآمد کسب کنید.
سرویس های SEO که رشد ترافیکی دارند و درآمد را افزایش می دهند اگر به دنبال رشد جدی در کسب و کار هستید ، SEO و یا بهینه سازی موتور جستجو استراتژی برای شماست. چرا کار می کند؟ ساده! این کاربرانی را که به احتمال زیاد در وب سایت شما تبدیل می شوند ، هدف قرار داده و آنها را در آنجا می برد. یک کمپین SEO سفارشی با WebFX ، اهداف جستجوگرهای درون صفحه ای و خارج از صفحه را هدف قرار می دهد ، که شامل مواردی همچون تحقیق در مورد کلمات کلیدی و پیاده سازی محتوا است تا بتواند با ارزش ترین مخاطب شما را در یافتن آنلاین پیدا کند. نه تنها این ، بلکه تیم برنده جوایز ما از متخصصان سئو (و مدیر اختصاصی حساب شما) نتایج استراتژی سئو کسب و کار شما را تجزیه و تحلیل می کنند تا اطمینان حاصل شود که کمپین شما به بهترین شکل ممکن انجام می شود. آیا شما آماده برای بهینه سازی سایت خود برای جستجوی ارگانیک هستید؟ برای گفتگو با یک استراتژیست باتجربه از تیم سئو ما ، با ما بصورت آنلاین تماس بگیرید و در مورد بهبود رتبه موتورهای جستجوگر شرکت خود ، بلکه همچنین درآمد بیشتری از آنها کسب کنید. ما آن را دریافت می کنیم - گاهی اوقات شما می خواهید مستقیم با منبع صحبت کنید. برای صحبت با یک متخصص سئو درباره خدمات سئو مدیریت شده ما ، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

خدمات سئو سایت moz

اما آیا سئو مرده است؟

سئو کاملاً مرده نیست. تا زمانی که افراد از جستجوی Google استفاده کنند ، SEO زنده خواهد بود.

با این حال ، بیایید یادآوری کنیم. کلمات کلیدی پول / خریدار (یعنی خرید-قصد) عبارتند از:

1. تحت سلطه مارک های عظیمی است که 99٪ از جهان نمی توانند از آن پیشی بگیرند (بدون هرمه)
  2. بازگشت به صفحات محصول کمتر و مقالات بیشتر و سایر فرم های محتوا
  3. ترسیم نمودار دانش ، مرور اجمالی و نتایج با تمرکز بیشتر کاربر

این بدان معنی است که وقت آن رسیده است که به طور جدی ارزیابی چشم انداز شود. روزهای رتبه بندی صفحه محصولات یا خدمات ابتدا برای این کلمات کلیدی با هدف خرید محدود است.

اگر بخواهیم آن ترافیک را به جلو حرکت کنیم ، سه کار وجود دارد که می توانیم انجام دهیم:

شماره 1: هزینه آن را بپردازید

این خیلی مستقیم به جلو است من دوست دارم از جستجوی پرداخت شده به عنوان یک تاکتیک بازاریابی استفاده کنم. ما ترافیک را از همه گوشه های وب ضبط می کنیم ، و پس از آن که وقتی آن افراد آماده خرید هستند (با استفاده از آن کلمات کلیدی پول) ، ما از تبلیغات با هزینه ای بسیار هدفمند برای ضرب و شتم تجارت خود استفاده می کنیم.

شماره 2: محتوای ارزشمند ایجاد کنید

اگر به اولین مثال من ، بهترین هدفون ها برگردیم ، نتایج حاوی مطالبی است که رتبه بندی و قیمت گذاری را برای هدفون های مختلف مقایسه می کند.

هیچ کس به صفحات محصولات و خدمات پیوند ، مشارکت یا پیوند نمی دهد. واقعیت این است که هیچ کس به جز ما اهمیت نمی دهد.

به جای تلاش برای پیوند دادن به آن صفحات ، پیوندهایی از مطالب ایجاد کنید که آنچه را که گوگل (و کاربران) می خواهند ارائه می دهد. با ایجاد ارزش با محتوای خود ، آن را برای کسب سهم رسانه های اجتماعی و پیوندهای قدرتمند از سایت های مربوطه باز می کنید.

اگر می خواهید با املاک و مستغلات جستجوی ارگانیک در برابر سگ های بزرگ رقابت کنید ، محتوا بهترین گزینه شماست.

شماره 3: وب سایت خود را برای وب بهینه کنید

این SEO (بهینه سازی موتور جستجو) است ، نه GO (بهینه سازی Google).

Yelp یک موتور جستجو است. فیس بوک موتور جستجو است. توییتر موتور جستجو است. آمازون موتور جستجو است. Quora موتور جستجو است. پینترست موتور جستجو است. YouTube موتور جستجو است. ببین کجا میرم؟

هر یک از این سیستم عامل ها مزایای منحصر به فردی را به کاربر ارائه می دهند. در بسیاری موارد ، افرادی که به دنبال چیزهایی در این سیستم عاملها هستند ، احتمالاً در کل Google را دور می زنند.

به عنوان مثال ، من فقط به یک تخته ای در مرکز شهر میامی نقل مکان کردم. من از هر نوع خرید دلخوری می کنم ، بنابراین به دوست دخترم اجازه دادم روند کار را برای من مدیریت کند. او در پایان خرید تمام مبلمان را از Etsy (یک پلت فرم تجارت الکترونیکی که من درباره آن بسیار اندکی می دانستم) خریداری کرد.

از او پرسیدم که چگونه به آنجا رسید. این همان چیزی است که او به من گفت:

• Pinterest - او از جستجوی Pinterest برای یافتن الهام از نحوه تزئین استفاده کرد. او با استفاده از کلمات کلیدی مانند "تزیینات زیر شیروانی" ، آن را به قسمت های خاصی از مبلمان مورد علاقه خود محدود کرد.
  • آمازون - سپس به آمازون رفت و با کلمات کلیدی که بر اساس مبلمان مورد علاقه وی در Pinterest بود جستجو کرد. او به دنبال مبلمان روستایی بود. آمازون انتخاب خوبی از این نوع نداشت.
  • ای بی - بنابراین او به ایبی نقل مکان کرد و دانست که می تواند مبلمان ارزان قیمت ، دست دوم (مثلاً روستایی) را در آنجا پیدا کند. او فهمید که اکثر چیزها کمی "خیلی استفاده می شود" ، بنابراین ادامه داد.
  • اتی - سرانجام ، او با دانستن اینکه در کالاهای دستباف و منحصر به فردی تخصص دارند ، روی Etsy فرود آمد. او تمام مبلمان را از آنجا خریداری کرد (و همزمان حساب بانکی من را شکست).

حالا ، می فهمم که او می توانست از گوگل برای جستجوی همه این موارد استفاده کند. اما او تصمیم گرفت که به این دلیل که احساس کرد این یک گام اضافی است که مجبور به انجام آن نیست ، تصمیم نگیرد.

او تصمیم گرفت از آن وب سایت ها / سیستم عامل ها / موتورهای جستجوگر خاص استفاده کند زیرا هر یک ساخته شده است تا دقیقاً آنچه را که به دنبالش می گشت اداره کند.

با استفاده از این مورد در وب سایت خود

نکته درازمدت که می خواهم بیان کنم این است:

این دیگر فقط بهینه سازی وب سایت شما برای Google نیست. این در مورد بهینه سازی حضور شما در وب است.

با درک اینکه مخاطبان هدف ما کجا هستند و وقت خود را در کجا می گذرانند ، می توانیم به آن سکوها حمله کنیم و یک حضور ارگانیک ایجاد کنیم.

• اگر وکیل هستید ، باید در سایتهایی مانند باشید Avvo ، Lawyer.com و Law پیدا کنید زیرا آنها بر SERPS تسلط دارند
  • اگر یک شرکت محلی هستید ، Yelp و Thumbtack همین حالا آن را خرد می کنند
  • اگر فروشگاه تجارت الکترونیکی دارید ، محصول خود را در همان سکوهایی که مشتریان شما در دسترس هستند قرار دهید (از جمله Pinterest )
  • اگر خدمات B2B با بلیط های بزرگ را می فروشید ، SlideShare و LinkedIn برای ارتباط با مدیران C-suite به دنبال اطلاعات می باشند.

لیست ادامه دارد و ادامه دارد .

آوردن آن همه به خانه

به همین دلیل من فروش سئو را متوقف کردم. التماس میکنم که از خواستگاری پیروی کنی

ما باید به غیر بازاریاب ها آموزش دهیم که زمان تغییر کرده است. ما نمی توانیم فقط برای "آنچه که می خواهیم" رتبه و بانکی کنیم.

ما نمی خواهیم صبر کنیم تا خیلی دیر شود. این یک مرحله نیست. این راهی است که در آن پیش خواهد رفت و همه ما باید با آن سوار شویم.

هرچه Google باهوش تر می شود ، باید درباره نحوه نزدیک شدن به بازاریابی هوشیار باشیم. این بدان معنا نیست که به دنبال راهی برای ضرب و شتم الگوریتم های موتور جستجو باشید. درعوض ، باید یاد بگیریم که از آنها به نفع خود استفاده کنیم.

خدمات سئو سایت seo

وی گفت: "پس از بررسی سایت و تعیین هدف ما ، SEO.com از بهترین" بهترین شیوه ها "در برنامه نویسی ، طراحی و برنامه نویسی سئو استفاده کرد. نتایج برای خودشان صحبت می کنند. SEO.com نه تنها در رابطه با بازاریابی مبتنی بر وب بلکه به عنوان کمک کننده در برنامه جامع بازاریابی ما به یک شریک استراتژیک تبدیل شده است. "

خدمات سئو سایت coalitiontechnologies

بهینه سازی موتور جستجو آزمایش شده علمی ما با سؤال شما حدس نمی زنیم ، فرض نمی کنیم ، یا امید به بهترین ها را داریم. ما استراتژی های سئو خود را درمورد تحقیقات کامل و داده های آزمایش شده علمی توسعه می دهیم. و هر بار نتایج خود را ثابت می کنیم. برخی از شرکت های سئو فقط می خواهند شما را با تئوری ها و اصطلاحات نادرست گمراه کنند. ما می خواهیم ببینیم که شما موفق هستید. تیم متخصصین سئو ما قبل از تهیه یک استراتژی سفارشی مبتنی بر داده های سخت ، تمام جنبه های کسب و کار ، وب سایت و مشتری خود را تجزیه و تحلیل می کنند ، بنابراین می دانیم که این بهترین نتایج را برای شما به ارمغان می آورد. امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه خدمات سئو ما به حداکثر می رساند درآمد شما.

خدمات سئو سایت میموس

انجام خدمات سئو سایت به سبک میموس: ما کمک می کنیم کسب و کارها روی سئو به درستی سرمایه گذاری کنند، برای اینکار تحقیق کلمه کلیدی انجام میدهیم، ما با استراتژی سئو کلاه سفید به کسب و کارها کمک می کنیم روی بازاریابی مشتریان و پیدا کردن مخاطب از کانال های جستجو سایتی عالی برای مخاطب طراحی کنند، در یک جمله ما با انجام خدمات سئو SEO در سال 2020، به شما کمک میکنیم با شناخت درست مخاطب و داشتن استراتژی های اختصاصی در صنعت خود نفر اول گوگل باشید…:

روزانه در گوگل 3.5 میلیارد جستجو انجام می شود، 90 هزار سایت به زبان پارسی و وردپرس راه اندازی شده و همینطور بیشتر از 50 میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند، پس باید جایی حضور پیدا کنید که مشتریان در آنجا پرسه می زنند؛ همان صفحه اول گوگل. گرفتن صفحه اول گوگل بسیار ساده است اگر یک استراتژی برای سئو داشته باشید و با برنامه ای هدفمند سایت خود را بهینه سازی کنید…

انجام خدمات سئو سایت

داروخانه های آنلاین - آیا آنها بی خطر هستند؟

کلاس آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی فردوس

، ,سئو ,یک ,های ,سایت ,جستجو ,موتور جستجو ,خدمات سئو ,است که ,بهینه سازی ,جستجو است ,سازی موتور جستجو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cagopali دانشجوی زیست شناسی Lady M Norman's page وب ساز عمومی Robert's info lost-cat iranian kai Fan Club hiholiday Barbara's collection